| AndreiGamingg a întrebat:

Salut, am nevoie de o decizie rapida, vreau sa imi achizitionez un mouse si o pereche de casti de gaming, dar nu sunt sigur pe care sa le iau, am aici 2 variante de mouse-uri, care ar fi precis in jocuri FPS de genul fortnite/csgo (mai mult pentru fortnite)
1. https://altex.ro/......910005729/

2. https://altex.ro/......132101R3M/

Eu as tinde sa merg pe prima varianta, sunt curios ce imi recomandati si voi.
Si mai am o nelamurire la castile de gaming pe care vreau sa le achizitionez, pana acum am gasit o varianta de casti care sa fie ok in jocuri si sa mearga microfonul decent la ele https://altex.ro/......429601R3M/
Daca aveti o alta sugestie de casti/mouse va rog sa fie de pe Altex acele periferice, Multumesc anticipat.
Va rog sa imi dati un raspuns urgent.
multumesc si DAU FUNDA.

5 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Iti recomand cu incredere mouse-ul de la Razer. Ambele sunt destul de bune desi recomand deathadder-ul pentru diesign-ul mai ergonomic si este mai comod. Castile sunt si ele bune, totusi as recomanda Razen Kraken pro v2, dar vad ca nu le au la altex.

| AndreiGamingg explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Din castile Kraken X si kraken X lite care mi le-ai recomanda?

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru AndreiGamingg):

Kraken x clar

| AlleXuSS a răspuns:

Salut iti recomand sa strangi banii respectivi pe mai tarziu dupa ce se mai calmeaza treaba asta cu, covid deoarece daca o sa cumperi acum ceva iti iei o mare teapa pentru ca au umflat preturile in prostie! (incearca sa joci cu ce ai acum si lasa sa mai treaca putin agitatia asta)

| zaDanny a răspuns:

Salut,mai bine iti cumperi un cal să poti prăşi pe ogor