| Krises a întrebat:

Salutare, am o intrebare. Am vazut ca la serverele noi de discord, proprietarilor le apare o coronita langa nume in dreapta, dar le unele servere vechi nu le apare. Cum poti face acea coronita sa apara la un administrator a unui server vechi?

PS: Scuze pentru rubrica la care am postat intrebarea

Răspuns Câştigător
| BlueRoby35 a răspuns:

Nu trebuie sa ai nici un rol cu permisiunea de administrator ca sa iti apara. Scoate si de la aia si atunci ai coronita.

3 răspunsuri:
| BlueRoby35 a răspuns:

Din pacate ca sa ai coronita iti trebuie sa nu ai alte roluri cu administrator. Tu trebuie sa fi singurul cu puteri de admin. Deci daca ai ceva roluri care includ permisiuni de Administrator atunci dezactiveaza permisiunea aia din toate rolurile, si tu ca owner ar trebui sa iti apara coronita.

| Krises explică (pentru BlueRoby35):

Nu are nimeni altcineva rolul de adminstrator, exista doar un singur rol cu aceasta permisiune si tot nu apare

| Krises explică (pentru BlueRoby35):

Mda, l-am scos de la absolut toate dar tot n-a aparut, merci oricum ^^tongue