| marilena a întrebat:

Scuze, revin la intrebarea mea ulterioara despre unde putem dona lucruri de care nu mai avem nevoie. Am vazut, dupa ce am postat intrebarea, ca exista o rubrica de cauze nobile. Ar putea fi redirectionata la acea rubrica? Inca o data scuze.

1 răspuns:
| ioana1704 a răspuns:

Sigur sunt posibile astfel de donatii prin biserici. Preotul, pastorul, trebuie sa stie persoane nevoiase care au nevoie. Sau vezi rubrica din Formula As. Bafta!