| lacipalfi a întrebat:

Salutare, am o intrebare. voi ce fel de site ati vrea sa folositi? ..Mmm da vrem sa construim un website dar nu avem idei...astept raspunsurile ...mersi anticipat happy

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

O intrebare incompleta. Si sunt sigur ca nu poti creea un site complet. phbbbbt

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde ce am nevoie pe moment.
vreau sa ascult muzica ma duc pe un site cu muzica, vreau sa vad un film ma duc pe un site cu filme, vreau niste info utile ma duc pe un site cu info utile. Ai prins ideea?

Fa tu mai intai un site simplu, urca l pe net si pe urma fa un site util.

| Adrian_Boiceanu_1990 a răspuns:

Am eu o idee poate ai si ceva bani! cumpara un domeniu gen "webmaster.ro" si faci multe categorii gen socializare si faci ceva gen facebook faci youtube... imdb. etc toate site-urile cele mai puternice din lume in unul singur si o sa prinzi pacat ca ai nevoide de vreo 200 de programatori si cateva milioane de $$ asa ca succes. Stiu ca am parut arogant dar nu inteleg ce vrei si ti am spus cam ce mi ar placea sa vad. Salut