| darius88 a întrebat:

Cine vrea sa facem un CO-OP pe minecraft sa construim chesti ce vrem noi sa ma adauge la e-mail-ul a11_darius_11a! Va astept.

5 răspunsuri:
| manea123 a răspuns:

As vrea eu daca se poate.Numai sa imi dai si mie un minecraft bun, fiindca cand downloadez minecraft de pe minecraft.net nu-mi da. happy

| darius88 explică (pentru manea123):

Uite aici http://www.mediafire.com/? r2yjf4of1q086w6. Zimi pe mess care l-am pus in intrebare cand esti gata, OK?

| manea123 a răspuns:

Tot la Done Loading este. sad

| Adriedupleaf a răspuns:

Aș vrea eu sa facem co-op eu sunt în minecraft pro big grin daca ai skype cautama adrian_novak5

| darius88 explică (pentru Adriedupleaf):

Ai messenger? Pentru ca skype nu imi mai merge.