| Szakacs_Robert_1988 a întrebat:

Salutare.
Am o problema cu, canalul meu de youtube, nu am mai intrat de ceva vreme, iar acum nu imi apar butoanele (adica home, discussion, playlist, home... stiti voi, ma gandesc), in plus la banner ar trebui sa imi apara iconita de la FB, pe care daca ai da click, te-ar duce pe pagina mea. Nu ii dau nicicum de cap, ce as putea sa fac? Din setari nu am reusit. Multumesc.

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Incerca sa te loghezi de pe ubuntu
incearca sa te loghezi de pe un alt calculator
vezi face tot la fel?!?
Incerca sa te loghezi de pe un alt sistem de operare de exemplu MAC sau Knoppix sau Ubuntu sau fedora
cred ca esti tu virusat dar pe ubuntu nu prea misca virusii