| Andrei_Toma_1995 a întrebat:

Salutare oameni buni! Recent m-am apucat de Youtube anume gaming... Nu stiu daca, canalul meu are content destul de pun as vrea sa aud parerea voastra despre ( video, nume, iconita, banner ). Multumesc.
https://www.youtube.com/channel/UCWOFxnj3OlkmCZHnIc-qF4Q

Răspuns Câştigător
| UlkusalKaan a răspuns:

Calitatea video/audio e ok, la fel iconita si bannerul, insa singurul lucru deranjant oarecum este felul in care vorbesti si comentezi. Incearca sa vorbesti mai natural si sa explici mai putin. sper ca ti-am fost de ajutor!

| Andrei_Toma_1995 explică (pentru UlkusalKaan):

Multumesc pentru raspuns. vocea mea nu suna asa in orice caz, microfonul e de vina. Iar cu explicatul nu stiam ce sa mai spun XD ca sa nu zica lumea ca nu vorbesc.

1 răspuns: