| anonim_3797 a întrebat:

Cum fac ca pe facebook(pe profilul meu persoanal) la sectiunea de sub "Despre" adica "Fotografi" sa apara toate pozele cu mine, nu doar cele in care sunt etichetat? La altii apar toate...
Am tot umblat si cautat in setari dar nu am reusit nicicum...
Dau fundita pentru raspunsul ce imi rezolva problema. Si

1 răspuns:
| maradi3 a răspuns:

Sub poza de pe peretele tau ai o bara-n care scrie"fotografii"...intri acolo si scrie "fotografiile tale"! Eu acolo intru si mi se deschid toate fotografiile postate de mine! Bafta!