| constantincostel17 a întrebat:

Salutare!
Am o problemă de conectare la un router Digi AN5506-02-FG, am făcut setup-ul, îmi spune că am acces la internet dar nu mi se încarcă nici o pagină. I-am dat reset/reboot dar nu ajută
Aveți alte sugestii?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Cand faci setup-ul router-ului trebuie sa alegi modul de conexiune WAN tip PPPoE si sa introduci EXACT numele utilizator si parola scris pe prima pagina din contractul de internet.
Atentie la respectarea majusculelor si minusculelor, sa scrii EXACT cum este in contract, fiindca codurile difera!

1 răspuns:
| iDarkness a răspuns:

Probabil trebuie configurat. acceseaza 192.168.0.1/.1.1