| Florin_Velea_1978 a întrebat:

Salutare
Am o problema...pe pagina de facebook de serviciu cand vreau sa ma conectez imi apare urmatorul mesaj...
... Linkul pe care l-ai deschis a expirat sau pagina este vizibilă doar pentru o audienţă din care nu faci parte...
Eu sunt administratorul paginii.
Am incercat schimbarea parolei cu adresa de email, a mers, dar cand vreau sa ma loghez imi apare mesajul de mai sus.
Va rog sa ma sfatuiti ce trebuie sa fac, daca se mai poate face ceva.
Va multumesc

1 răspuns:
| CinVasileeee a răspuns:

Inseamna ca pagina nu mai exista a fost stearsa!