| Daniel708 a întrebat:

Salutare. Am o tableta Vonino Orin QS care s-a blocat de ceva timp si nu se mai deschide. Ramane blocata pe numele marcii. Nu pot sa-i dau hard reset din butoane deoarece nu are butoane de volum. Acestea erau virtuale. Fizic am doar buton de power. Am auzit ca se poate conecta cumva la un calculator pentru a se remedia, dar nu am un calculator. Mi-ar fi de foarte mare ajutor sa-mi spuneti daca stiti vreo alta metoda.

1 răspuns:
| bystefu a răspuns:

Incearca sa apesi butonul de power si cu degetul ti pe home.