| Mimi1324 a întrebat:

Bunaa! Am o tableta Vonino orin HD doar cu buton de inchis/deschis si as vrea sa dau hard reset deoarece cand deschid tableta imi apare androidul si scrie "Nicio comanda".

2 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

@Mimi, fiecare tableta are un buton de resetare extern. Cauta un spatiu gen microfon si tine apasat 30 de secunde cu un ac.
T/C.

| vladutzu09 a răspuns:

Mi s-a intamplat si cu un BlackBerry priv. Incearca din setarile telefonului. Unele au aceasta setare incorporata pe acolo.