| MarKoop0018 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Am un iPhone 5s si acum cateva zile s-au intamplat ceva cu pozele si videoclipurile din galerie. Unele poze se vad blurat si apare o iconita in partea dreapta jos cu semnul exclamarii. Si unele videoclipuri nu merg. Imi apare aceeasi iconita doar ca in centru, cand dau pe ea imi apare o eroare, iar unele videoclipuri se incarca foarte greu atunci cand vreau sa le deschid.

Din ce cauza s-a intamplat asta? Si cum pot sa o rezolv?

1 răspuns:
| tintareco a răspuns:

Încearcă să-ţi instalezi un Master Clean şi un program antivirus, se poate că ai nevoie de aşa ceva.