| Cristinuș24 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Am un iPhone 6s si acum cateva zile s-au intamplat ceva cu pozele si videoclipurile din galerie. Unele poze se vad blurat si apare o iconita in partea dreapta jos cu semnul exclamarii. Si unele videoclipuri nu merg. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Incearca un back-up in icloud sau pe calculator si dupa aia o restaurare. Spatiu ai?

| Ciobanu_Valentin_1998 a răspuns:

Este o aplicatie, nu stiu daca e si pe ios, care iti arata toate videoclipurile si pozele pe care le are si lea avut telefonul.