| Unicooorn2001 a întrebat:

Heii, am iphone si de ceva timp la poze in coltul din dreapta apare semnul exclamatiei... de ce? Si la videoclipuri la fel si nu pot viziona videoclipurile daca nu sunt conectata la internet. Ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| Canndii a răspuns:

Apare asa pentru ca ai selectat ca pozele și clipurile sa fie optimizate și salvate in iCloud pentru a avea mai multă memorie, mai bine ironiei o cartela cu date mobile, iar dacă ai memoria telefonului 32gb+ du-te la setări, poze și camera, apoi alegi "descărcare și păstrare originale". Asta e tot.