| Meleu a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu internetul. Problema sta in felul urmator:
Am net de la RDS si am un Wifi-Router TP-Link TL-WR841N unde pe el este conectat la wifi 2 laptop-uri, un Acer si un HP + 2-3 smartphon-uri (dar nu mereu). Problema este ca Acerul merge struna pe net iar HP-ul am semnal full, dar imi face figuri si imi merge cand bine cand foarte prost. Aveti idee din ce cauza?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Windows, drivere, placa de retea...cauze pot fi multe!

| Meleu explică (pentru K0sti):

Pai problema asta a inceput de acum 1 sapt si mi-am instalat windowsul + drivere acum 2 zile...

| K0sti a răspuns (pentru Meleu):

Poate fi o problema cu placa de retea, mai fac si ele probleme...greu de spus fara sa vad! Te duci la un service, te duci la un prieten care are router si probezi...deci trebuie probe! Nu sunt chestii care se rezolva pe net!