| adrian121z22 a întrebat:

Salutare. As vrea sa creez un clip format din imagini si alte clipuri mai mici, mai exact multe amintiri deci clipul ar trebui sa fie mai lung. Este pentru prietenii mei, tocmai ce m-am mutat, imi puteti recomanda un program pentru pc sau telefon daca se poate. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Justadir283 a răspuns:

Kinemaster,cute cut pro, video director

3 răspunsuri:
| badriel a răspuns:

Pentru PC iti recomand programul Kapwing, merge folosit si in browser

| trollyro a răspuns:

Pentru mobil iti recomand Youcut Video Editor, merge pe Android perfect.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Îți recomand Quik pentru mobil e gratis