| paul1234 a întrebat:

As vrea sa fac si eu un video clip de dragoste de exemplu cu poze imagini si muzica de dragoste pentru iubirea mea cine poate sa im deie niste sfaturi sau cum asputea sa fac video clipul si cu ce program in afara de Windows live mowie marker?

Răspuns Câştigător
| DontAsK a răspuns:

Cel mai bun program e pro show gold.usor de folosit, si placut la vizualizare.

3 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Da wind. movie maker ce are?

| mihaibrasov a răspuns:

Windows Movie Maker este cel mai ok.

| paul1234 explică:

As vrea si eu un program mai bun ca movie marker ca sunt multe programe mai bune si cu efecte sa fie si gratuit programul daca sa poate