| Spulber_Tudorel_1998 a întrebat:

Când am deschis pc-ul mi s-a schimbat ecranul, (Windows 7)iconițele s-au mărit foarte mult și alte schimbări. Mi-a apărut o eroare " C:\Windows\Microsoft.Net\Framework\4.0.30319\clr.dll" -BAD IMAGE
Care ar fi problema? Dacă mă puteți ajuta vă rog! Dau Fundă!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza asta: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30653
Atentie! Alege limba sistemului tau (engleza sau romana, banuiesc). Daca nu merge reinstaleaza Windowsul.