| Radu4mt2 a întrebat:

So, am si eu o problema.Am downloadat un hack pentru hns, respectiv raiz0 strafe stabilizator (red raiz0) Ok,totul e ok,dar cand dau pe hack... Incarca, prima data imi apare o eroare cu Microsoft.NET Framework (Am framework instalat. framework 2.0 sp2 )dau continue,ma pune sa selectez folderul cstrike, selectez si dupa imi apare aceasta eroare : http://postimage.org/image/6lfmj0zbh/ Nu stiu ce sa ii fac. Aveti voi vreo solutie sa pot rezolva aceasta problema? Va rog eu frumos, ajutati-ma. va las si un id de mess in caz ca ma puteti ajuta: kidzor_kidd Multumesc.

2 răspunsuri:
| MasKatUl a răspuns:

Salut. O sa incep prn a te intreba: Ce versiune CS ai? Eu am Carboon v1.2 si unele hackuri nu merg.big grin. Stiu sigur ca toate Hack merg pe CS 1.6. Tipu' ala de eroare apare cand ai CS protejat! Stiu ca suna amuzant si mie imi vine sa rad dar am un prieten care pateste exact la fel. El are CS HD. Raspunsul la asta ar fi sa: Dezactivezi Firewall, Intri cu hack in CS, Activezi Firewall. Bafta!tongue

| KissTyxD a răspuns:

Vai Do0nZ ce ai ajuns sa cautirolling on the floor)))))))