| NicolaeAnton26 a întrebat:

Salutare, comunitate TPU! Facebook: Există o cale prin care pot să fac ca în News Feed să apară doar pagini, fără să mai văd ce postează prieteni, alta decât aceea de a nu-i mai urmări?
Mi-am organizat toți prietenii folosind opțiunea Liste prieteni(Prieteni Apropiați, Familie, Cunoștințe, Restricționați, etc.)
Aș vrea ca în News Feed să-mi apară doar content de la pagini pe care le urmăresc, fără să mai apară ce distribuie prietenii, întrucât pentru asta intru direct la listele cu ei.

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar ce este aici poti face:
https://m.facebook.com/help/www/371675846332829?helpref=hc_fnav