| regele1 a întrebat:

La Facebook, cum pot face ca atunci cand cineva ma eticheteaza intr-o poza sa nu apara asta in news feed la toti prietenii?

4 răspunsuri:
| redu96 a răspuns:

Incearca de la setari de confidentialitate si dai pe personalizat si alegi cui sa nu-i apara

| xDr0gs a răspuns:

Buna,nu ai cum sa faci asta. Poti doar sa stergi eticheta, dar poza o sa o vada toti prieteni.

| Thatsnotmyname a răspuns:

Păi dacă ai Timeline, te duci la poza respectivă și undeva sus, mai jos de numele prietenului care te-a etichetat, scrie "On your timeline Hide", dai click pe Hide și gata. big grin

| Dytzu1 a răspuns:

Nu are cum. toti prieteni o sa vada. dar poti sa o stergi de la poze. dai click pe ea si dai la eliminare sau cv de genuwinking