Întrebare recomandată | Leatherleader a întrebat:

Salutare comunitatii TPU. As vrea sa comand un telefon: Overmax Vertis You de pe Cel.ro. Tinand cont ca nu am mai facut nici o comanda online pana acum, as dori sa va intreb ce parere aveti despe acest site? Am cautat pe Google si am gasit foarte multe raspunsuri negative.

Răspuns Câştigător
| Alexnr1 a răspuns:

Cel.ro este un site serios si cat se poate de sigur. Eu mi-am comandat de acolo telefonul (Motorola moto g) iar a doua zi pe la ora 16:30 a venit curierul cu pachetul sigilat cum trebuie la usa. Comanda-l fara ezitare!

8 răspunsuri:
| MozZatY a răspuns:

Salut, sunt destul de seriosi...insa accidente se pot intampla oricand, asta e riscul cumpararii online. Poate iei ceva si ti-l buseste curierul...dar, repet, asta e riscul cumpararii online de pe orice site.

| Jipa95 a răspuns:

Eu acum o saptamana am comandat o placuta ram de notebook 4gb, a doua zi dupa ce am facut comanda a ajuns, si sunt multumit de produs, merge brici! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa eMAG e cel mai mare magazin online de genul din Romania. Am comandat destule de la ei. e adevarat ca odata am avut si o problema ca au incurcat un produs dar s-a rezolvat destul de repede

| wolder a răspuns:

Comanda de la eMAG

| Florin10Best a răspuns:

Pai site-ul este foarte bun.Inainte sa il cumperi ar trebui sa te uiti la calificativele vanzatorului. Daca are 100% atunci sigur va veti intelegi.(alege transport prin curierat pentru a verifica coletul)

| buturucici a răspuns:

Cel.ro este un site serios ca si eMAG si altele eu am comandat de aici o tableta eboda si in 2 zilelucratoare a venit curierul cu coletul sigilat si coletul cuprindea exact ce era si pe site deci nu te gandi ca este vreo pacaleala este un site foerte bun.

| leivi a răspuns:

Eu, sincer nu am incredere in comandarea produselor online.....am observat ca multa lume o face, dar daca ai la dispozitie un magazin la cativa pasi de tine de ce sa nu o faci! Succes, aceasta este doar o parere!

| Frincu_Sebastian_1970 a răspuns:

Avoid Cel.ro