| SpikeSpigel a întrebat:

Imi puteti da un link de unde pot sa-mi cumpar o folie de protectie pentru telefonul meu? Overmax vertis you. Am cautat pe site dar este in poloneza si nu prea inteleg ce zice... la fel si pe eMAG, evomag, cel.ro si tot n-am gasit...

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Iti poti cumpara folie de dimensiunea telefonului, apoi o trasezi, si taia dupa ecranul telefonului tau.

| Drack550 a răspuns:

Nu stiu daca gasestie pentru modelul asta in Romania.Dar poti lua o folie universala de oriunde ii vreo 10-20 de lei si poti decupa dupa telefon.Alta solutie nu stiu daca ai.

| SpikeSpigel explică (pentru Drack550):

Imi poti zice un site, te rog? Am dat la eMAG, evomag, cel.ro pe universal dar sunt doar de LG G3... Oricum, multumesc pentru raspuns big grin