| Paula2306 a întrebat:

A achizitionat cineva telefonul OVERMAX VERTIS EXPI? Ce parere aveti despre acesta?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Din cate vad eu e bun:
Display: 4, 5`` IPS 2
Rezolutie: QHD 960x540 px
CPU: Cortex A7 Quadcore 4 x 1, 2 GHz
RAM: 1GB
Card MicroSD de pana la 32 GB
Memorie interna: 4GB
Camera: 2x (Frontala: 2 MP, Spate: 8 MP)
Baterie: 2000mAh
As putea spune pintre cele mai bune acum depinde de pret big grin
Sa-l folosesti mult si sanatate thumbs up

| Paula2306 explică (pentru stlucian):

Dupa specificatii mi se pare si mie bun. Eu vreau sa stiu parerea cuiva care la achizitionat... oricum, mersi pentru raspuns

| stlucian a răspuns (pentru Paula2306):

Te inteleg dar avand un nume ciudat lumea nu se prea inghesuie sa-l cumpere.La fel e si cu telefoanele Allview care sunt fabricate in Romania undeva pe langa Brasov si care bat multe branduri cand e vorba de calitate/pret/performanta.Am vazut un astfel de telefon la un prieten si chiar ma tenteaza sa-l achizitionez.Inceara sa intri pe un forum telefoane si pune intrebarea acolo poate ai mai mult noroc.Iti doresc si aici noroc in continuare. thumbs up