| miyaS a întrebat:

Salutare, daca nu va suparati as vrea si eu sa stiu niste jocuri fie de Android fie de iOS nu conteaza, imi trebuiesc pentru amandoua, genul acestor jocuri sa fie precum... sims dar cu o grafica retro sau daca nu retro una foarte buna nu precum Sims 3, daca nu aveti idee, mi-ar mai placea si ceva de genul Hay Day dar mai simplu, ceva simulator precum acestea doua, pe langa acestea mai lasati-mi si nume a jocurilor care va plac voua mult. Merci

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Daca vrei ceva precum sims dar cu grafica retro, poti incerca "Dream House Days" de la kairosoft. Kairosoft (developerii) au multe jocuri in genul asta. Un joc care imi place mie mult? Clash Royale. E online. Incearc-l happy