| Liifeee a întrebat:

Salutare, de unde pot sa descarc si eu aplicatie java, telefonul meu Allview S2 GULD dual sim nu are java, deci nu pot juca jocuri pe el, le bag in card si nu apare nici un start, nici o instalare. Cine stie un site ceva va rog!?

2 răspunsuri:
| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Daca telefonul nu are java degeaba le bagi pe card ca nu o sa iti mearga, dar daca tot vrei sa incerci www.zedge.net

| Vasybulan a răspuns:

Din cate am gasit pe net se pare ca suporta format JAVA. Vezi ca nu cumva jocurile/aplicatiile sa fie pentru symbian/android. Pentru ca nu iti vor merge.
big grin