| adrian_1932 a întrebat:

Sal imi spuneti va rog unde gasesc un site cu drivere pentru usb la elefonul Allview S2 Guld Dual SIM multumesc mult
Ms

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Http://www.allviewmobile.com/......tions.html

PC-SYNC este driverul care il folosesti pentru a conecat telefonul al calculator

4 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Nu am telefon de genul, dar cand conectezi cablul la telefon nu te intreba daca vrei sa il pui pc-sync sau transfer date?
Si incearca sa pornesti softul pe PC cand conectezi telefonul si intra de la el happy

| adrian_1932 explică:

DA l-am instalat programu acesta da tot nu se intampla nimic bag usb bag la calculator si telefon apoi nu se intampla nimic doar mi se incarca telefonul si nu imi apare nimic in My computer

| adrian_1932 explică:

Oare trebuie sa activez ceva in telefon ce trebuuie sa fac si cum? va rog frumos

| Io_Razvan_1987 a răspuns (pentru adrian_1932):

Nu, incerca sa nu il mai bagi in portul usb din fata carcasei. pune-l in unu din posrturie de pe palca de baza si o sa mearga excelent.
Bafta.