| iulian352 a întrebat:

Salutare,ieri mi-am facut con pe VIESPAR si am inceput sa fac taskuri, astazi am vrut sa-mi fac echipa dar nu pot.Deabia azi am vazut ca trebuia sa activez contul...astazi cand am dat pe linkul de activare mi-a spus `Url-ul de confirmare nu este valid!`.Mai pot activa contul sau trebuie sa fac unul nou...precizez ca am facut aproape 100 de taskuri.

1 răspuns:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Linkurile de activare/validare la majoritatea jocurilor online sunt valabile 24, da ar trebui sa ai in setari in contul tau loc unde ceri alt link de validare