| condreavaly a întrebat:

mi-am facut cont pe okazii.ro dar trebuie sa mi-l activez...imi trimite mail cu linkul de confirmare dar daca vreau sa intriu pe cont zice ca nu am contul confirmat. am incercat de vreo 20 de ori si tot nu merge... din ce cauza. pls help. dau fundiii inapoi

3 răspunsuri:
| condreavaly explică:

Da dar degeaba.nu mil activeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu, am urmat toti pasii iar cand dau sa ma conectez si scriu user si parola si dau login revine iar in login sa scriu iar numele si parola si tot asa.sa ma kish pe okaziile lor

| 1Many a răspuns:

Intri pe mail-ul care ai facut contul, activezi contul si gata.