| Leea1234 a întrebat:

M-am apucat si eu de concursuri...si mi-am facut cont, dar mai intai zice ca trebuie sa-l activez, am intrat la mesaje am dat clik acolo unde zice "pentru activare clik aici"si nimic...sta cam 30 de sec si dupa aceea nimic!
de ce nu-mi pot activa contul?

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai incearca sa il mai activezi de cateva ori. Daca nu merge fa-ti alt cont si reincearca.Personal nu am avut aceasta problema pana acum.

| morosanuclaudia a răspuns:

Https://www.cashout.ro/concurs/mall/mall-50990df234bfa.html incearca l pe asta
inscrie te
si citeste regulamentul.e super usor