| baiatuldinbrasov112 a întrebat:

Salutare lume! Am un calculator cu windows 7 ultimate si mi s-a dus bara de jos cu ferestrele deschise sus.Am incercat sa o duc jos apasand click dreapta si click stanga si am tras-o jos dar nu merge.

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Apasa click dreapta si debifeaza Lock the Taskbar si dupa incearca sa o tragi de sus si sa o pui la loc.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Clic drept pe bara de activitati, clic proprietati si alege locatia barei de activitati : sus, jos, stanga, dreapta! Bafta!