| anonim_4396 a întrebat:

Salutare m-am gandit de curand sa achizitionez un playstation4 si am gasit unul pe olx bun toate bune si frumoase. Vreau sa va intreb pot sa iau teapa intr-un fel gen omul spune ca este sigilat nici nu la folosit. am inteles ca e o treba cu un cont etc etc sau e vreun lucru la care trebuie sa fiu atent?

Răspuns Câştigător
| Stincker3043 a răspuns:

Te uiti la el si ii ceri livrarea cu verificare iar in momentul in care vine curierul deschizi pachetul si il verifici. La cont nu e o problema e ca si cum ti-ai crea un e-mail.

1 răspuns:
| carauc a răspuns:

Ii poti cere poze cu el sigilat, problema este daca e trimis prin curier ca e c-am greu de verificat doar din ochi, ti-as recomanda sa va intalniti fata in fata