| MasterGamer1995 a întrebat:

Ma gandesc sa imi iau un SmartWatch cu numele DZ09, din cate am vazut e foarte folositor la trimis mesaje, primit notificari si sunat/primit apeluri. Acest lucru ma ajuta deoarece ieri era sa imi scap telefonul in noroi.
Dar vreau sa stiu daca pot instala aplicatii/jocuri pe acesta.
Daca da, prin intermediul carei aplicatii? Singura aplicatie pe care o stiu e Android Wear.
Tot ce stiu despre ceas e ca are 128MB de RAM.
Intrebarile mele sunt:
1. Se merita sa il cumpar? Sau imi recomandati altul sub 200 lei?
2. Pot instala aplicatii/jocuri pe el?
3. Care sunt specificatiile(Procesor/RAM)? (Mai pe scurt).

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Jocuri pe galma aia de ceas?

| MasterGamer1995 explică (pentru K0sti):

Are 1.54".
Doar vreau sa stiu daca se pot instala.
Si daca merita, sau imi recomanzi alt ceas sub 200 de lei( preferabil la reducere happy )

| K0sti a răspuns (pentru MasterGamer1995):

Nu-ti recomand nimic, ca nu ma pasioneaza, astea sunt prostii, asa ca nu stiu ce sa-ti recomand! Da asa de principiu, cum sa sa instalez jocuri pe paduchele ala de ceas...
Ma uit cu lupa la el!

| bogo93 a răspuns:

Salut, acest ceas pe care vrei tu sa il cumperi costa de la sursa, din China ca doar este chinezarie 24 dolari. Daca este peste 130 de lei nu prea merita sa il cumperi, sper ca ti-am fost de folos.