| Cristian201 a întrebat:

Am inceput sa nu mai folosesc Facebook de pe aplicatie de pe telefon, ci direct din browser (chrome).
Insa de ceva timp, chiar daca am citit un mesaj, imi apare ca necitit de pe telefon.
Stie careva cum pot sa dezactivez notificarile din Facebook cand intru de pe telefon si sa le am cand intru de pe calculator? Sau daca pot sa dezactivez notificarile de mesaj din Facebook? ( urmand sa gasesc alta cale de notificare )

1 răspuns:
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Poti dezactiva notificarile de la Chrome din setari.Intri in setari -> Aplicatii(sau Manager de aplicatii etc.) si apoi cauti Chrome, dai pe el si ar trebui sa iti arate ceva gen ✓Afiseaza notificari(mie asa imi apare). Debifezi aia.