| Rush a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie de putin ajutor in cautarea unor casti pentru pc.N-am un buget stabilit, dar as vrea sa aiba un pret cat mai ieftin posibil.Nu ma intereseaza asa de mult firma castilor, ma intereseaza 4 caracteristici: claritatea sunetului, comoditatea purtarii castilor, rezistenta castilor si sa fie fara microfon.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Si ieftin, si bun, lol. Hotaraste-te in primul rind la cit ai fi dispus sa dai pe casti comode, rezistente, fara microfon, si care sa sune bine. As merge macar pe Sennheiser 201 - http://www.pcgarage.ro/casti/sennheiser/hd-201/

5 răspunsuri:
| Rush explică (pentru BogdanDediu):

As vrea eu sa am bani de asa ceva big grin, multumesc oricum

| Rush explică (pentru KodrutZ):

Sunt destul de calumea, si am auzit ca firma produce niste casti de calitate superioara, multumesc

| Rush explică (pentru KodrutZ):

La pretu' asta merita, eu am dat 90 de lei pe niste hama mentality ca mi s-au stricat celelalte casti...si pot sa spun ca sunt niste gunoaie....se aud bine, dar rezistenta materialului lasa de dorit + incomoditate nasoala

| KodrutZ a răspuns (pentru Rush):

Daca vrei sa stai calm, ia Koss ca la eMAG baietii chiar acorda garantia lor pe viata. http://www.emag.ro/......DCYJJBBBM/