| Florin_Floryan_1997 a întrebat:

Salutare TPU, am o banda led sub birou si ma gandeam cum as putea sa o sincronizez dupa muzica? ( mentionez ca banda are stecher pentru priza ).

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu poti.
Pentru a functiona dupa muzica, ai nevoie de un aparat numit "orga de lumini", dar asemenea aparate doar pentru becuri cu filament.
Pentru comanda unor benzi de Led-uri, ar fi nevoie de o instalatie electronica de comanda (dupa muzica) mai sofisticat si implicit mai scump.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2Ie1mWx