| Ovidiu_Tilvescu_1996 a întrebat:

am o problema. Am luat mai demult manycam si m-am apucat sa fac streaming. Problema e ca in momentul in care aleg YouTube ca sursa, dupa ce dau copy/paste linkului de youtube care vreau sa ruleze, imi apare mesajul urmator:
"Failed to load Youtube video. Please check that URL is correct and try again!"
Faza e ca mai inainte ( vreo doua luni ) imi mergea youtube ca sursa. Precizez ca nu am schimbat versiunea programului.

1 răspuns:
| Constantin_Albert-Gabriel_1996 a răspuns:

Dude,ascultama bine tu trebuie sa copiezi un ID care este cenzurat, apasa pe butonul de langa ca sa il De-Cenzureze si copiezi ID-ul ala, pune-l in OBS si gata