| NeacsuVirgil a întrebat:

M-am apucat ieri de GTA San Andres si am facut prima misiune, iar dupa aceea mi-a zis ca trebuie sa intru in casa sa salvez. Cand selectez FILE-ul unde sa-l salvez imi zice:
Save failed! There was a problem while saving the game. Please check your savegame directory and try again.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ion1234 a răspuns:

Gasesti mapa Gta San Andres user files, gasesti pe net gta user files mapa si o schimbi pe acea care este cu acea de pe net si pornesti jocul, acum o sa poti salva jocul