| Frantescu_Danny_1994 a întrebat:

Am o problema cand filmez cu OBS.Despre asta e vorba
Deci, daca filmez cu Action Mirillis si/sau Fraps nu am lag deloc Dar cand vreau sa filmez cu OBS am lag infernal... P.s. Filmez Minecraft
As vrea sa fac un LiveStream dar am aceeasi problema adica am lag cu OBS ca Actionul nu e bun pentru LIVE. Daca ma puteti ajuta de ce am lag sau sa imi ziceti ceva setari sau ceva sa imi fie de ajutor sunt recunoscator si voi da funda

Am processor Intel core 2 duo e7300 2,66Ghz
4Gb ram
Placa video Nvidia Geforce 7600gs Asus sillent edition
500Gb Hdd
Windows 7 64bit

1 răspuns:
| Jessica_RaLu_1988 a răspuns:

Urmareste zilnic site-ul https://gamesandmoviesonline.wordpress.com/ si nu te vei plictisi niciodata. Stiri de peste tot din lume nu doar din Romania si informati utile la zi. Va astept acolo