| GPlayer97 a întrebat:

Se poate sa nu-mi mearga fifa 13 pe un sistem cu 2 GB Ram, processor Intel(R) Core (TM)2 Duo E7300 2,66GHz si placa video Nvidia Geforce 9400 GT 512 MB Ram?

3 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Daca stii sa il instalezi si nu este virusat nu are de ce sa nu mearga!

| BR34K3R a răspuns:

Intra pe www.systemrequirementslab.com si verifica singur daca iti mege

| GPlayer97 explică:

Imi zice ca nu merge. Dau funda celui care imi spune de ce atunci cand vreau sa pornesc un meci se stinge in rest merge.