| LucianSefu a întrebat:

Am o problema mare, deci cand vreau sa ma contactez la rooter-ul meu : Telekom, imi zice pe telefon Problema De Autentificare. Bag parola tot... si nu merge, nu stiu ce sa fac cine stie sa-mi lase un mesaj aici,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in spatele router-ului este o gaurica mica sau un buton. Apesi pe acel buton cand este in priza pana palpaie ledurile, semn ca s-a resetat. Daca nu exista buton, trebuie sa fie o gaurica mica, bagi un ac si tii apasat pana vezi ca palpaie ledurile. Dupa aceea, lasi cateva secunde sau minute sa se conecteze la retea si incerci sa te conectezi si cu telefonul.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa te intreb, a mers vreodata telefonul conectat la router?

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Vezi in spatele router-ului este o gaurica mica sau un buton. Apesi pe acel buton cand este in priza pana palpaie ledurile, semn ca s-a resetat. Daca nu exista buton, trebuie sa fie o gaurica mica, bagi un ac si tii apasat pana vezi ca palpaie ledurile. Dupa aceea, lasi cateva secunde sau minute sa se conecteze la retea si incerci sa te conectezi si cu telefonul. sal resetezi routerul sau suna la telekom

| LucianSefu explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, mi-a fost de ajutor

| LucianSefu explică (pentru anonim_4396):

Da.