| Rollo a întrebat:

Am si eu o problema cu netu'(RDS) care ma scoate din minti! Dupa ce pornesc PC-ul, internetul merge foarte fain dar doar pana dau restart la PC... Dupa restart, e un cosmar...se deconecteaza la fiecare 2-3 secunde incontinuu :\ iar ca sa mearga din nou trebuie sa sting calculatorul vreo 10 minute apoi sa'l pornesc iar. Care ar fi cauza? Dau Funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai dai restart la "PC", lasa-l sa tot mearga happy, si in felul asta nu va mai pica netul asa de des, si o sa ai un server acasa happy.