| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu Windows Vista. Imaginile in foldere nu mi se mai vad, adica se vad doar pictograme, ex: intru intr-un folder cu imagini, vad imaginea care imi trebuie si toata lumea-i fericita. Aseara functiona treaba asta. Astazi cand am intrat in acelasi folder, imi apareau doar pictogramele, trebuia sa dau dublu click pe imagine ca sa o vad. Ce ar trebui sa fac? Dau funda!

2 răspunsuri:
| DryX a răspuns:

Dai la Change View (cred ca asa se numeste si la windows vista) e un buton in bara de sus si dai Large Icons. Daca tot nu se vad pozele, incearca sa mai dai refresh. Si eu mai pateam asa.

| Roz_Ioana_1990 a răspuns:

Acelasi lucru am patit si eu, nu am gasit o rezolvare, poate ne ajuta altcineva...