| DianaMiruna a întrebat:

Am o problema.Am windows 7 ultimate si azi cand am intrat pe pc pictogramele sunt mari dar si google, yahoo etc.Imi spuneti va rog cum as putea sa le fac iarasi mici.Am dat la apasat click dreapta si mi-a aparut alea si am dat la vizualizare, dar acolo era dat la pictograme mici.

Răspuns Câştigător
| Raducu1 a răspuns:

Da pe desktop click dreapta si apasa Graphics Properties si acolo o sa-ti apara in dreapta ferestrei resolutia, pune-o mai mare si vezi daca functioneaza.