| Laur2821 a întrebat:

Salutare TPU, am un cont de YouTube de mult timp. Nu mai știu nici parola nici pe ce email a fost făcut. Cum as putea sa fac sa îl sterg? Nici numărul care era băgat la el nu îl mai am. Cine ma poate ajuta trebuie sa im sterg neaparat. Mumtumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Imposibil.
Am patit si eu.
Si nu, nu va fi sters canalul daca scrii un feedback enotionant si plin de sinceritate, ti-o spun din propria experienta.

1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Fara datele de identificare nu ai cum sa il mai stergi. Sory.