| qwerty101010 a întrebat:

Hei tpu..acum ceva timp am avut un id cu care mi-am facut cont pe hi5. la un moment dat parola de la id mi-a fost aflata si schimbata si nu am mai putut intra decat pe hi5-ul cu id-ul respectiv. Am uitat parola de la hi5 iar acum as vrea sa il sterg de tot. Cum as putea avand in vedere ca nu am nici parola id-ului cu care l-am facut. vreau neaparat sa il sterg. Cel mai bun raspuns primeste fundita. Multumesc anticipat >big grin

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

Nu ai cum sa mai stergi nimic daca nu mai ai datele contului