| GrasuXXXXXXXXXXXXXXXXXL a întrebat:

Am un mouse cumparat acum 3 zile(8 septembrie) si a mers bine pana ieri, cand click dreapta a inceput sa faca figuri, ma refer la faptul ca daca apas pe el rapid nu merge decat daca il tin apasat 1-2 secunde, asta nu se intampla intotdeauna, ci doar uneori.
De ce se intampla asta?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Mouse de proasta calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori e mouse-ul prost sub orice critică, ori ai probleme cu PC-ul... ambele pot fi în egală măsură problema ta. Dacă ai luat un mouse no name cu luminițe, e clară situația, dacă nu și se întâmplă și destul des, adică la câteva minute, poți încerca să intri în Safe Mode și vezi dacă problema dispare. Dacă dispare problema, rezolvă-ți PC-ul.

| gabicoo a răspuns:

Ce brand e mouse-ul?