| BlahxD a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru urgent puppy dog eyes! Am o problema stupida cu mouse-ul. Ieri mergea, dar aseara a inceput sa faca figuri : s-a blocat cursorul. I'am dat restart de vreo 10 ori, l-am scos si l-am bagat iar ( nu e cu usb ) & tot nu mergea.La fel si acum, ma chinui o gramada cu elfrustrated. Are cineva idee ce are, ce pot face sa mearga? P. S: Am incercat si cu alt mouse sa vad daca merge, da' nu merge decat sa dau click ( stanga-dreapta ), tot nu se misca (,) cursorul crying. HELP!

Răspuns Câştigător
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Pai asa m-i s-a intamplat si nu e de la mouse
calc era nou de doua luni s-a ars sursa am schimbat-o si dupa un timp nu se mai misca cursorul ingheta-se tot nu raspunde ala nimic
cineva mi-a schimbat placa video si acum merge la mine nu era de l mouse
tie iti raspunde la tastatura?

2 răspunsuri:
| All3 a răspuns:

Reinstaleaza driverul pentru mouse.

| TheLostInTheDark a răspuns:

Puey ti s`a stricat...nu mai ai ce sa-i faci...decat sa-ti cum altultongue