| ionutdragon1 a întrebat:

am o problema cu un mouse cumparat de 3 ore merge sa apas click stanga si dreapta dar nu merge ledul ala rosu de ce?

Răspuns Câştigător
| georgiocool a răspuns:

Salut daca a fost nou si nu merge posibil sa fie strigat din fabrica nu stiu daca cei d la magazinul de l-ai luat mai poate sa te ajute cu ceva garantie nu da la mouse nu stiu ce sa zic inlocuiestel cu altul noi

2 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Ledul acela are functia sa poti vedea mouse-ul noaptea, deci daca nu-ti merge ledul nu nici o problema dar daca vrei tu sa-ti mearga ledul nu stiu inlocuieste-l, pe mine nu m-ar fi deranjat acel led daca mouse-ul merge, BAFTA!

| ionutdragon1 explică (pentru xBro):

Tu n-ai inteles nu merge chestia aia oprica si aia oprica iti trebuie ca sa misti sageata